Yönetim Paneli Görsel

SEO Yönetim Paneli

RAPOR HER ŞEYDİR Icon

RAPOR HER ŞEYDİR

Özel rapor paneli ile 7/24 online proje takibi.

RAPOR BEKLEMEYİN Icon

RAPOR BEKLEMEYİN

Haftanın her günü, her saati anlık olarak çalışmalarımızı izleyebilirsiniz. Rapor beklemeden, raporuna istediğin zaman ulaşabilirsin.

DİLEDİĞİNİZ YERDEN Icon

DİLEDİĞİNİZ YERDEN

Ofisinizde, evinizde veya tatilde, aklınıza gelen her yerde ve her cihazdan SEO paneline bağlanabilir, çalışmaları takip edebilirsiniz.

Analytics Icon

RAPORSUZ KALMAYIN

Yapılan çalışmalarda her zaman şeffaf ve net hizmeti prensip haline getiren firmamız, müşterilerine yapılan çalışmaları takip edebileceği bir yönetim paneli hazırladı.

RAPORSUZ KALMAYIN Icon
Window Icon
RAPOR İÇİN BEKLEMEYİN Icon

RAPOR İÇİN BEKLEMEYİN

SEO çalışmasının en önemli parçası olan raporlama için sizi bekletmiyoruz. Müşterilerimiz kendi panellerinden yapılan çalışmalarını takip edebilirler.

DİLEDİĞİNİZ YERDEN DİLEDİĞİNİZ ZAMAN Icon

DİLEDİĞİNİZ YERDEN DİLEDİĞİNİZ ZAMAN

Online rapor paneli ile internet erişiminiz olan her yerden çalışmalarınıza ulaşabilirsiniz. Bu erişim sayesinde, şeffaf bir çalışma sizi bekliyor.

World Icon
Window Icon

SEO yönetim paneli, SEOCU.COM müşterilerine özel olarak oluşturulmaktadır. Müşterilerimiz tüm projeyi takip edebilecekleri, kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile girebildikleri, SEOCU.COM ekibi ile müşteri arasında projeye ait detayların bulunduğu bir takip panelidir.

Proje sahipleri, sitesi ile ilgili çalışmaların hangi aşamada olduğunu, ne kadar süre çalışma yapıldığını, tek tek günleri ile görebilmektedir.

Böylece müşterilerimiz SEO çalışmalarını merak etmez, acaba neler yapılıyor diye düşüncelere kapılmaz ve kendi panelinden her detayı inceleyebilir.

Verdiğimiz bu hizmet Türkiye Standartlarında başka bir SEO firması tarafından yapılmamaktadır.