Bayilik Görseli

Bayilik ve Çözüm Ortaklığı

Türkiye genelinde çok nitelikli web tasarım firmaları ile çözüm ortaklıkları yapmaktayız. Bizimle çalışmaya başladığınız an itibari ile projelenmeyi bekleyen Seo çalışmaları veya müşteri taleplerinizden gelen seo çalışmaları tecrübeli ellerde olduğuna emin olabilirsiniz.

Beraber çalışmay başladığımız an itibari ile müşterileriniz Seocu.com'u sizin bir çözüm ortağınız olarak bilecek ve firmamız hem sizin markanıza hemde müşteri projesine sahip çıkacaktır. Karşılıklı şartlar konusunda anlaşma sağlanması ile birlikte, sizin için yapılacak tüm çalışmaların tümünü takip edebileceği bir yönetim paneli vereceğiz. Müşterileriniz Seocu.com ekibi tarafından düzenli ve periyodik iletişimler sağlanacak. Eğer tarafınızdan müşteri iletişimi istenmezse direk sizinle iletişim kuracak ve tüm raporlamaları tarafınıza paylaşacağız.

Bunlardan çok daha önemlisi bize gelen web site seo çalışması ne kriterde olursa olsun bizden doğru, faydalı bir hizmet alacaksınız. Hizmet verdiğiniz müşterinize karşı iyi bir çalışma sergilemiş olacaksınız.

Bize gelen her proje ile alakalı site sahipleri yada sorumlu kişilerle sıkı bir iletişim kuruyor, gerek İnternet üzerinden gerekse firmamızın bünyesinde ufak eğitimlerle bilinçli ve verimli işlere imza atıyoruz.

Çözüm ortağı olalım, uzun yıllar beraber çalışalım..

Taksim Görsel

İstanbul'un
MERKEZİNDEYİZ!

SEOCU.COM GENEL MERKEZ

CAFERAĞA MAHALLESİ, GENERAL ASIM GÜNDÜZ CADDESİ NO:58, DAİRE:5
KADIKÖY - İSTANBUL

TEL.: +90 (0) 216 450 5 450
FAX: +90 (0) 216 450 5 460
E-MAİL BİLGİ@SEOCU.COM
WEBSİTE WWW.SEOCU.COM

SEOCU.COM ŞUBE

CİHANGİR MAHALLESİ, SIRASELVİLER CADDESİ NO:27, DAİRE:13-17
TAKSİM - İSTANBUL

account_box
mail_outline
phone
next_week