Bayilik ve Çözüm Ortaklığı Görsel

Bayilik ve Çözüm Ortaklığı

Türkiye’nin SEO Ajansı SEOCU.COM ile Çözüm Ortağı Olmak İster Misiniz?

Müşterilerinden gelen SEO hizmet taleplerine bizimle cevap veren, Türkiye’nin önde gelen yazılım ve reklam ajansları ile iş birliği gerçekleştirmekteyiz. Siz de bize katılın ve çözüm ortağımız olun. Projelerinizde birlikte çalışarak, birlikte başarılara imza atalım. SEOCU.COM ile şeffaf ve raporlanabilir bir hizmet deneyimini müşterinize yaşatın. 2008 yılından günümüze kadar devam eden tecrübemiz ile projelerinizde doğru analizler ve doğal bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Çözüm Ortaklığı

Kimler Çözüm Ortağımız Olabilir?

Web tasarım ve reklam ajansları başta olmak üzere, müşterilerinden SEO talebi alan tüm kuruluşlar ile iş birliği yapabiliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birliği neticesinde, çözüm ortaklığı modelimizi birlikte belirliyor ve ilk projeniz ile hemen çalışmalara başlıyoruz. Sonraki projelerinizde artık çözüm ortağımız oluyorsunuz. Bizimle çalışmaya başladığınız anda doğal ve profesyonel bir SEO hizmetini keşfedeceksiniz.

Süreç ve İş Akışı Nasıl İlerliyor?

Süreç ve İş Akışı

Çalışmalarımızın başlangıcında, uzman ekibimiz ile bir toplantı gerçekleştiriyor ve ön analizler yapıyoruz. Ön analizlerimiz sonrasında, projemize dair bazı bilgileri almak üzere sorularımızı iletiyoruz. Projemizi tam anlamıyla tanımak adına, rakip analizlerimizi ve anahtar kelime analizlerimizi daha ilk etapta gerçekleştiriyoruz. Detaylı analizimizi de 5 iş günü içerisinde tamamlayarak, teknik raporumuzu hazırlıyoruz. Teknik raporumuz ile beraber projemizin eksikleri ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla belirlemiş oluyoruz. Hızlı bir şekilde rapor maddelerimizi proje üzerinde uygulamaya başlıyoruz. Bu adım sizi korkutmasın. Güçlü ve profesyonel bir yazılım ekibine sahibiz. Tüm rapor maddelerimizde, ekibimiz size uzak masaüstü veya telefon ile destekte oluyor ve size çözümler üretiyor. İlk teknik raporumuzu tamamladıktan hemen sonra site dışı SEO çalışmalarımıza başlayarak, projemizin popülerliğini artırıyoruz.

Analiz ve Raporlama

Ajans Rapor

Projemizde aldığımız ilerlemeleri aylık olarak müşterinize ve size raporluyoruz. Anahtar kelime takiplerimiz, Google organik trafik artışları başta olmak üzere, detaylı sunum hazırlıyoruz. Aylık KPI raporumuz dışında, SEO rapor panelimizden de site dışı çalışmalarımız anlık olarak kontrol edilebilmektedir. Çalışmalarımızın takibini yapabileceğiniz birçok rapor şeklimiz bulunmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz raporlarımız dışında, proje özelinde spesifik raporlarda iletiyor ve projelerimizi sürekli takip ediyoruz.

Çözüm Ortaklığı Modelleri

SEOCU.COM olarak birçok farklı çözüm ortaklığı modelimiz bulunmaktadır. Size ve müşterinize uyum sağlayacak %100 verimli ve kazançlı çalışma metotlarımız ile iş birliğimizi güçlendiriyoruz. Çalışma şeklimize göre iletişim kanalarımıza yön veriyor, sıkı bir bağlantı oluşturuyoruz.

Bize katılmak ve birlikte büyümek için hemen aşağıdaki form ile bize ulaşın. Vakit kaybetmeden ilk projenizin yol haritasını belirleyelim.

Bize Ulaşın

* işaretli alanlar gereklidir.