TEKLİF İSTEGönder

Referanslarımız

 

Gizlilik anlaşmalarımız ve müşterilerimizin dışarıdan herhangi bir zarar görmemesi nedeniyle referanslarımızı sayfamızda yer vermeye özen gösteriyoruz. Ana sayfamızda referanslarımız ile ilgili belli başlı markalarımız
bulunmakta. Ancak bizimle çalışmaya başlayan tüm müşterilerimize şirketimizde kendilerine arzu etmeleri doğrultusunda birebir paylaşabiliyoruz.

Kerem Bey - Sağlık Sektörü

SEO çalışması için bir çok bireysel ve kurumsal firmayı araştırdıktan sonra seocu.com ile çalışmaya karar verdim. SeoFlex Paket'i aldıktan sonra, seocu.com ekibi site analiziyle gayet verimli bir şekilde bana yol gösterip, benim sitemde gereken düzeltmeleri yaptıktan sonra da hızlı bir şekilde çalışmaya başladılar. Sağladıkları hizmetin kaliteli olacağını hissetmiştim ama 1 ay içinde beklediğimden çok daha iyisini bulabileceğimi düşünmemiştim. Gayet sistematik ve özenli bir çalışmayla kısa sürede Google rank değerim yükseldi ve sıralamada ki yerim ilk sayfaya doğru ilerledi. Hedeflediğimiz anahtar kelimelerden birinde şu anda birinci sayfa birinci sıradayım, daha zorlu olan diğer kelimede ise 2. sayfanın başlarına gelmiş bulunuyorum. Gerek müşteriyle ilişki ve hızlı iletişim. Yapılması gerekenlerin doğru şekilde tespit edilip, çözümlerin ona göre sunulması bana Seocu.com ile çalışmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar tekrar göstermiş oldu. 6 aylık SEO çalışmasının sonunda bulunduğum kategoride uzun süre ilk sıralarda kalacağıma eminim. Gönül rahatlığıyla çok iyi bir SEO hizmeti almak isteyenlere tavsiye ederim.

 

Mert Bey - Web Design

Seocu.com firmasıyla 2013 yılında tanıştık. Web Tasarım ve Reklamcılık alanında sunduğumuz hizmet için profesyonel bir seo uzmanına ihtiyaç duyuyorduk. Seocu.com Genel Müdürü Cem bey'in aktarmış olduğu bilgilere güvenerek Seocu.com firmasıyla Bayiilik sözleşmesi yaptık. İlk verdiğimiz iş ile Seocu.com'u tercih etmemizin doğru bir karar olduğunu kısa sürede kanıtladılar. 1 Aylık bir siteyi istediğimiz kelimenin arama sonuçlarında yer almıyorken, bir ay içerisinde ikinci sayfalarda görmeye başladık. Ayrıca müşteri iletişimleri ve doğru bilgi aktarma çabaları bu işi severek yaptıklarının bir göstergesi. Ben ve Müşterilerim çıkartılan işten memnunuz. Seocu.com ekibi bu başarıları ile ne kadar gurur duysalar azdır. Bizde Kalitesini yaptığı iş ile gösteren bir firma ile çalıştığımız için mutluyuz, kazançlıyız.

 

Volkan Bey - Tekstil Sektörü

Seo hizmeti almak için uzun zamandır yaptığımız araştırmalar sonucu Seocu.com ile çalışmaya karar verdik. öncelikle güvenilir ve köklü bir firma olması bizim bu kararı vermemizi kolaylaştırdı. İlk zamanlarda sadece bir sitemize çalışma yaptırmak için anlaşmıştık ancak aldığım hizmetten o kadar memnun kaldım ki yeni kurulmuş olan başka bir web sitemi daha kendilerine emanet ettim. Şimdi ikiside seçmiş olduğumuz kelimelerde zirvede. Bu kadar kısa sürede hedeflediğimiz yerde olmamız bizi çok memnun etti. Sonuçta işine yatırım yapan daima kazanır. Yatırım yaptım kazandım.

 

Deniz Bey - Dekorasyon Sektörü

Şirketimiz piyasa şartlarında rekabeti zor olan pvc, alüminyum, cam gibi sektörlerde yer almaktadır. Ayrıca reklam maliyetleri yüksek bir alanı kapsamaktadır. Arama motorlarında en çok kelime bazlı aramaların yapıldığı geniş yelpazeye sahip bir sektör olmamız nedeniyle, çalışmaya başladığımız ilk günden bugüne kadar çalışmalarımızı kelime bazlı olarak yaptık. Şuanda ilk sıralarda hatta 1.sırada yer almak ticari açıdan kazançlarımızı, yeni müşteri kazanma potansiyelimizi, marka değeri olarak bilinirliğimizi arttırdı, arttırmaya da devam ediyor. Emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

 

Ufuk Bey - İlaç Sektörü

Belkide Dünyanın en çok aratma hacmine sahip stratejik olarak seçilmiş olan anahtar kelimelerimde şuanda ilk sıraların keyfini çıkararak yazıyorum. Geldiğim yer sayesinde gerçek müşterilerime ulaşmayı başardım. Seocu.com ile tanışmam bir tesadüf olmadı internet üzerinde bakıldığında ve web sitelerini incelediğimde doğru yerde olduğuma emin oldum ve direk telefon açarak çalışmaya başlamak istediğimi söyledim. Müşteri ilişkileri ve proje takibi beni çok etkiledi. Herkes bilir ki artık Google ile aramızı iyi tutmakta fayda var. Bu nedenle uzun süre onlarla çalışmayı düşünüyorum. Herkese teşekkürler.

 

Ersin Bey - Emlak Sektörü

Emlak sektörüne yönelik ilan portalları zincirine sahip bir şirketiz. Kurumsallık ve profesyonel hizmet misyonuna sahip olan bir firma olarak, kendi zincirimizde bulunan web sitelerinin seo çalışmalarını bizimle aynı misyona sahip bir ekiple birlikte gerçekleştirmeye başladığımız için bu konuda doğru yolda olduğumuz inancındayız. İşini benimseyen ve önemseyen, müşteriyle kaliteli iletişim kuran, müşteriyi kendi ekiplerinin bir parçası olarak gören ve de uzman kişilerle birlikte çalışmaktan memnunuz. Umarız ki "Seocu.Com" işimizdeki başarımızın paydaşı olur.

 

Kıymet Hanım - Endüstriyel Ürünler

Merhaba Seocu.com firmasının adını, bir arkadaşımızdan duymuştuk. Firmamızın isminin ve Web sitemizin iş hayatımızda, çalışmalarımızda özellikle internetten biraz daha fazla duyulması görülmesi gerekiyordu. Firmamız yetkilisi Selim Bey, kendilerini ve çalışmalarını yakından tanımak için, Seocu.com firmasını ziyaret etti. Uzun bir süre çalışmalarını anlattılar. Selim bey bu görüşmeden çok memnun olarak ayrıldı. Ben ilk çalışmaya başladığımızda aslında biraz endişeliydim. Seocu.com firmasının Seo çalışmalarından tam anlamıyla randıman alabileceğimizi düşünmüyordum. Çünkü beni en başta endişelendiren düşündüren konu şu olmuştu. Çok düşük maliyetlerle çalışmalar yapıyorlardı. Bu yüzden çalışmalarına ne kadar eğilebilirlerdi, destek verebilirlerdi. Kendileriyle tanışmadan daha önce, piyasa genelinde bir araştırma yapmıştık. İstikrarlı bir SEO çalışmasının mali bütçeleri oldukça yüksekti. Bir süre önce kendileriyle çalışmaya başladık ve çok kısa süre içerisinde, bu çalışmanın karşılığını, verimliliğini gördük. Firma çalışanlarının hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü her konuda yılmadan, usanmadan bana ve firmama karşı ilgiyi ,desteği, anlayışı her zaman güleryüz ve nezaketle gösterdiler. Bana karşı çok sabırlı ve hoşgörülü yaklaştılar, yardımcı oldular. Öncelikle firma yetkilisi Cem Bey size çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Her zaman başarılarınızı devamını diliyorum. Şendoğuş Paslanmaz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları San. Ve Tic. Llt. Şti. Kıymet

 

Serkan Bey - Araç Kiralama Sektörü

Müşteri portföyümüzü genişletme konusunda  üstün başarı göstermiş olup Google sıralamasında ki yerimiz için sergilediği üstün analiz çalışması ve uzman takipcilik sayesinde müşterilerinin şirkete bağlılığını arttırmıştır. Çalışmaya  başladığımız günden beri raporları ve bilgilendirmeleri her zaman eksiksiz ve anlaşılır olmuştur. Bana ve şirketime 1.sırada olmanın mutluluğunu yaşatan tüm seocu.com ekibine teşekkür ediyorum.

 

 

Firmamız 12 yıllık tecrübeye sahip olduğu bu sektörde binlerce web sitesine Seo hizmeti verdi. Hizmet verdiğimiz sitelerin altına Seocu.com ibaresi koyduğumuzda müşterilerimizin web sitesine negatif Seo yapılmaya başlandı. Bu süreçte Google'ın algoritması eskisi gibi olmadığından yapılan bu karalama çalışmalarını Google dikkate almadı ve müşterilerimizin siteleri eski sıralamalarına kısa sürede geri geldi. Referanslarımız bölümümüzde çalıştığımız şirketlerin sitelerinin güvenliği ve negatif seo yapılmasını önlemek için paylaşılmamaktadır. Referanslar  hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yazın

Yorumlar

Bu yazı için henüz yorum yazılmamış