Fiyatlar Görseli

ADVANCED PLUS SEO01

E-ticaret ve rekabet oranı olan sektörler
%0
indirim

AYLIK

17.250 TL

ADVANCED

Yüksek Seviye Rekabet

Sitenizin tüm SEO yapılandırması gerçekleştirilir. Ana sayfa, kategori ve alt sayfaların SEO stratejisi belirlenir.

FULL SEO02

Orta seviye rekabet oranı olan sektörler
%0
indirim

AYLIK

13.750 TL

FULL

Orta Seviye Rekabet

Ana sayfa ve kategoriler üzerine yoğunlaşılan bu çalışmamız da siteniz çift kademeli bir analiz sürecinden geçer.

SEO FLEX03

Düşük seviye rekabet oranı olan sektörler
%0
indirim

AYLIK

9.750 TL

FLEX

Düşük Seviye Rekabet

Düşük analiz içeren bu paketimiz, düzenli ve sürekli bir SEO çalışması ihtiyacı olan projelerimiz için hazırlanmıştır.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

SEO Fiyatları 2024 Yılında 9.750 TL’den Başlayan Fiyatlarla

SEO fiyatları 2024 yılında, aylık 9.750 TL ile 17.250 TL arasında değişmektedir. Projelerimizde ilk 3 ay yoğun bir çalışma gerektiği için Advanced Plus SEO paketimiz ile başlangıç yapıyoruz. Devam eden süreçlerde ise daha düşük bütçeli paketlerimizle çalışmalarımıza devam edebiliyoruz. Sayfamızı incelediğinizde, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık periyotlarda olmak üzere web siteniz için yapılacak çalışma kapsamını siz de görebilirsiniz. Web sitenize güncel SEO teknikleriyle, lafta olmayan, deneyimli “uzman ekibimizle”, çalışmalarımızı bir düzen içerisinde, organik ve Google algoritmasına uyumlu olarak yapıyoruz.

SEO fiyatları 2024 tablomuza gelince, mümkün olan en düşük seviyelerde tutarak kaliteden ödün vermiyoruz. Tüm çalışmalarımızı iç ekibimiz ile sağlıyoruz. Dışarıdan herhangi bir İnternet sitesinden hizmet almıyoruz. Ajansımıza ait birbirinden farklı A Class ve B Class IP adreslerinde uzun yıllardır yayın yapan geniş bir networke sahibiz. Müşterilerimize kendi networkümüzü açıyor ve tanıtımlar yapıyoruz.

SEO FİYATLARI 2024 TABLOSU
ADVANCED PLUS SEO 17.250 TL / AY
FULL SEO 13.750 TL / AY
SEO FLEX 9.750 TL / AY
SEO Fiyatları 2024

16 Senedir Faaliyette Olan Güçlü Bir Firmayız

Arama motorları üzerine, yaklaşık 16 seneden beri devam eden çalışmalarımız var. Bu süre içerisinde arama motorlarındaki, özellikle Google’da yaşanan gelişmeler, değişimler ve tüm süreçleri birebir içinde yaşamış bir firmayız. Bu deneyimimiz bünyemizde olan yüzlerce web sitesi üzerinde yaptığımız çalışmalarla mümkün olmuştur.

Müşterilerimizin %100‘ü Memnun

Fiyatlandırma, verilen hizmetle paralel orantılarda olmalıdır. Ajans olarak mümkün olduğunca, fiyatları en uygun seviyelerde tutarak, müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimize yaptığımız SEO çalışmaları, başarılı ve hızlı sonuçlar veriyor. Hizmet alan müşterilerimizin %100‘ü memnun. Rahatlıkla bizi arayarak referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece SEO konuları üzerine deneyimli, düzenli, güncel, eğitim alan bir kadromuz var. Etkili bir çalışma planımız ve gündemden hiç kopmadan, dolaylı teknikler yerine, ayağı yere basan, sitenin bugünü ve gelecekteki alt yapısını güçlendiren çalışmalar yapıyoruz.

Şunu görüyoruz ki Google her son güncellemesinde, çok daha verimli, çok daha adil, çok daha gerçeğe yakın bir arama yapısıyla karşımıza geliyor. Bizler de şunu biliyoruz ki hizmet verdiğimiz sitelere ne kadar düzgün ve geleceğe yönelik çalışma yaparsak şimdiki zamanda ve uzun vadede başarılı sonuçlara ulaşacağız.

Geri Dönüşü Mümkün Olmayan Yollara Girmeyin

Muhakkak ki birbirinden farklı fiyatlar ve vaatler ile suistimale açık bir konu olan SEO çalışması, gelişi güzel, duruma göre rakamlarla, alt yapısı olmayan, yurt dışı bağlantılı olumsuz çalışmalarla yapılabilmektedir. Bu tarz olumsuz SEO hizmeti veren kişiler ile sitenizi tehlikeye ve dönüşü olmayan yollara sokmayın. 16 seneden beri sektörde hizmet veren, teknik alt yapısı ve teknolojik donanıma sahip bir firmayız. Şunu rahatlıkla ifade edebiliriz; Türkiye’deki en geniş SEO alt yapısına sahip olan firmamızın verdiği hizmet karşılığında, ücretlendirme olabilecek en uygun seviyededir. Başlıkta belirttiğimiz gibi yapılan işlere baktığımızda, şüphesiz en uygun fiyatları veriyoruz. Konuyla alakalı öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız size gerekli tüm yardımlarda bulunacaklardır. SEOCU.COM ile profesyonel SEO çalışmasına başladığınızda internette var olursunuz.

Konumuz eğer SEO fiyatları ise mantıksız ve değişken fiyatlar verip, süslü laflar üreten, ama aslında ne yaptığından bile haberdar olmadan, bu işi yaptığını iddia eden kişiler için bir uyarıda bulunmamız gerekiyor.

İnternet sitenizin bu tip çalışmalardan bırakın fayda sağlamayı, geri dönüşü mümkün olmayan bir kara deliğe düşmesi işten bile değil. Sandbox ve BlackHat diye adlandırılan terimler, yanlış yöntemlerle direkt Google‘ı kandırmaya yönelik çalışmalar yapan sitelere, bir takım cezalandırma yollarından bazılarıdır. Arama motorlarında sitenizi yükselteceğiz diye garanti verenler, işler ters gittiğinde ve başarısız olduklarında; “Olmadı kusura bakmayın para da istemiyoruz” deseler dahi, bu yaptırımlardan sıyrılmak maalesef mümkün değil. Artık bir kere sitenize hatalı çalışmalar yapılmış. Web siteniz bu tip cezalandırmalara girmesiyle beraber, sitenizi en baştaki haline getirmeniz için bu konuları bilen bir uzman ile zaman ve para harcamak artık kaçınılmaz bir durum olacaktır.

8 Kademeli Dev Analiz Çalışması

Sitemiz ilk ayda detaylı bir analiz sürecine girer. Bu süreç Google algoritması ve arama motoru matematiğine en ideal şekilde yapılanır ve planlanır. SEO çalışma sürecinin kalbi dediğimiz bu analiz çalışması ile Google kriterlerine en yakın seviyeye gelecek ölçülerde planlanır.
Bu çalışma süreci şu şekilde işler;

 • Site İçi Teknik Analiz
 • Sektör Analizi
 • Rakip Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • İçerik ve İmaj Analizi
 • Meta Analizleri
 • Kod Analizi
 • Google Uygunluk Testleri

2024 SEO analiz ücreti 25.500 TL + KDV
(Paketlerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.)

SEO Analiz Adımları

En Uygun SEO Fiyatlarını Veriyoruz. Aylık 9.750 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Rekabeti orta ölçekli kobiler için hazırlanmış bu paket ile esnek bir çalışma planı hazırladık. Çalışma detaylarına baktığımızda kapsam alanı dar olmasına rağmen hizmet ve iş kalitesi birebir aynıdır. Bu nedenle zor bir iş kolu içinde değilseniz gönül rahatlığıyla SEO FLEX paketinin 1 aylık SEO modelini seçebilirsiniz.

Bize En Çok Sorulan Sorular

 • Web Sitem İçin Hangi Paketi Seçmeliyim?

  Tüm paketlerimiz sitenizin Google arama motorlarında görünür olması için planlanmış ve detaylandırılmıştır. İlk 3 ay yoğun ve kapsamlı bir analiz yapabilmek, hızlı bir sonuç alabilmek adına Advanced Plus SEO paketimizi önermekteyiz. 3 ay içerisinde, projemizin alt yapısını iyi bir şekilde oluşturduğumuz için devam eden süreçlerde daha düşük paketlerimizle danışmanlığımızı sürdürüyoruz.

 • SEO Paketlerinde Yazılım Desteğiniz Var Mı?

  Analizlerimiz doğrultusunda çıkan raporların, sitenizde işleme alınması konusunda yazılım ekiplerimiz ücretsiz olarak uzak masaüstü ile destek vermektedir. SEO raporlarımızın direkt olarak yazılım ekibimizin üstlenmesini isterseniz, ek bütçe doğrultusunda destek oluyoruz.

 • Hangi Sektördeki Sitelere Hizmet Veriyorsunuz?

  Türkiye Cumhuriyeti ticaret kanunlarına ve yasalarına uygun olan tüm sektörlere hizmet verebilmekteyiz.

 • Ödeme ve Taksit Seçenekleri

  Ödemenizi banka havale/EFT yoluyla veya kredi kartınızla direkt olarak sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. 3, 6 ve 12 Aylık paketlerimizde, tüm kredi kartları için geçerli taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

* işaretli alanlar gereklidir.