Fiyatlar Görseli

ADVANCED PLUS SEO01

E-ticaret ve rekabet oranı olan sektörler
9
Taksit
%40
indirim

AYLIK

1.750 TL

ADVANCED

Yüksek Rekabet - E-ticaret

Sitenizin tüm SEO yapılandırması gerçekleştirilir, ana sayfa, kategori ve alt sayfaların meta ayarları stratejik olarak formülüze edilir.

FULL SEO02

Orta seviye rekabet oranı olan sektörler.
9
Taksit
%40
indirim

AYLIK

1.250 TL

FULL

Orta Seviye Rekabet - E-ticaret

Ana sayfa ve kategoriler üzerine yoğunlaşılan bu çalışmamız da siteniz çift kademeli bir analiz sürecinden geçer.

SEO FLEX03

Düşük rekabet oranı olan sektörler.
9
Taksit
%40
indirim

AYLIK

950 TL

FLEX

Düşük Rekabet

Aylık SEO çalışması isteyen müşterilerimiz için düzenlediğimiz bu paket ile siteniz için gelişmiş bir SEO paketi alabilir ve aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

950 TL’den Başlayan Fiyatlar ile Hizmet Veriyoruz

12 Senedir Faaliyette Olan Güçlü Bir Firmayız

Sitemizi kısaca gezdiğinizde, aylık periyotlarda, Web siteniz için yapılacak çalışmaların ne denli geniş bir çalışma olduğunu sizde göreceksiniz. Web sitenize güncel SEO teknikleriyle, lafta olmayan, deneyimli “uzman ekibimizle”, çalışmalarımızı bir düzen içerisinde, organik ve Google algoritmasına uyumlu olarak yapıyoruz. SEO fiyatları tablomuza gelince, mümkün olan en düşük seviyelerde tutarak kaliteden ödün vermiyoruz. Dışarıdan herhangi bir İnternet sitesinden hizmet almıyoruz. Ana sayfamızda belirttiğimiz, birbirinden farklı IP adreslerine sahip, A Class ve B Class IP adreslerinde yayın yapan geniş bir networke sahibiz. Müşterilerimize kendi networkümüzü açıyor ve tanıtımlar yapıyoruz. Arama Motorları üzerine, yaklaşık 10 seneden beri devam eden çalışmalarımız var. Bu süre içerisinde Arama motorlarındaki özellikle Google’da yaşanan gelişmeler, değişimler ve tüm süreçleri birebir içinde yaşamış bir firmayız. Bu değişimi bünyemizde olan yüzlerce web sitesi üzerinde yaptığımız çalışmalarla mümkün olmuştur.

Müşterilerimizin % 100 ‘ü memnun

Fiyatlandırma, verilen hizmetle paralel orantılarda olmalıdır. Biz mümkün olduğunca, fiyatları en uygun seviyelerde tutarak, müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimize yaptığımız SEO çalışmaları, başarılı ve hızlı sonuçlar veriyor. Hizmet alan müşterilerimizin % 99‘u memnun. Rahatlıkla bizi arayarak referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece SEO konuları üzerine deneyimli, düzenli, güncel, eğitim alan bir kadromuz var. Etkili bir çalışma planımız ve gündemden hiç kopmadan, dolaylı teknikler yerine, ayağı yere basan, sitenin bugünü ve gelecekteki alt yapısını güçlendiren çalışmalar yapıyoruz.

Şunu görüyoruz ki, Google her son güncellemesinde çok daha verimli, çok daha adil, çok daha gerçeğe yakın bir arama yapısıyla karşımıza geliyor. Bizlerde şunu biliyoruz ki, hizmet verdiğimiz sitelere ne kadar düzgün ve geleceğe yönelik çalışma yaparsak, şimdiki zamanda ve uzun vadede başarılı sonuçlara ulaşacağız.

Geri Dönüşü Mümkün Olmayan Yollara Girmeyin

Muhakkak ki birbirinden farklı fiyatlar ve vaatler ile suiistimale açık bir konu olan SEO çalışması, gelişi güzel, duruma göre rakamlarla, alt yapısı olmayan, yurt dışı bağlantılı olumsuz çalışmalarla yapılabilmektedir. Bu tarz olumsuz SEO hizmeti veren kişiler ile sitenizi tehlikeye ve dönüşü olmayan yollara sokmayın. 10 seneden beri sektörde hizmet veren, teknik alt yapısı ve Teknolojik donanıma sahip bir firmayız. Şunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Türkiye’deki en geniş SEO alt yapısına sahip olan firmamızın verdiği hizmet karşılığında, ücretlendirme olabilecek en uygun seviyededir. Başlıkta belirttiğimiz gibi yapılan işlere baktığımızda şüphesiz en uygun fiyatları veriyoruz. Konuyla alakalı öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız size gerekli tüm yardımlarda bulunacaklardır. Bizler bu konunun ustalarıyız. Bizimle çalışırsanız İnternet’te var olursunuz.

Konumuz eğer SEO fiyatları ise mantıksız ve değişken fiyatlar verip, bol laf yapan, ama ne yaptığından bile aslında haberi olmadan, bu işi yaptığını iddia eden kişiler için bu uyarıda bulunmamız gerekiyor.

İnternet siteniz bu tip çalışmalardan, bırakın fayda sağlamayı, geri dönüşü mümkün olmayan bir kara deliğe düşmesi içten bile değil .. Sendbox ve BlackHat diye adlandırılan terimler, yanlış yöntemlerle direkt Google‘ı kandırma yöntemlerine girenlere verilen, bir takım cezalandırma yollarından bazılarıdır. Arama motorlarında, sitenizi yükselteceğiz diye garanti verenler, işler ters gittiğinde ve başarısız olunduğunda, olmadı kusura bakmayın, para da istemiyoruz denilse dahi, bu yaptırımlardan sıyrılmak maalesef mümkün değil. Artık bir kere sitenize hatalı çalışmalar yapılmış. Web siteniz bu tip cezalandırmalara girmesiyle beraber, sitenizi en baştaki haline getirmeniz için aylarınızı bu konuları bilen bir uzman ile zaman ve para harcamak artık kaçınılmaz bir durum olacaktır.

8 Kademeli Dev Analiz Çalışması

Sitemiz ilk ayda detaylı bir analiz sürecine girer. Bu süreç Google algoritması ve arama motoru matematiğine en ideal şekilde yapılanır ve planlanır. SEO çalışma sürecinin kalbi dediğimiz bu analiz çalışması ile Google kriterlerine en yakın seviyeye gelecek ölçülerde planlanır.
Bu çalışma süreci şu şekilde işler;

  • Site İçi Teknik Analiz ( Kademe 1 )
  • Sektör Analizi ( Kademe 2 )
  • Rakip Analizi ( Kademe 3 )
  • Anahtar Kelime Analizi ( Kademe 4 )
  • İçerik ve İmaj Analizi ( Kademe 5 )
  • Meta Analizleri ( Kademe 6 )
  • Kod Analizi ( Kademe 7 )
  • Google Standartlarına Uygunluk Testleri ( Kademe 8 )
SEO analiz ücreti 3500 TL + KDV
(Paketlerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.)

En Uygun SEO Fiyatlarını Veriyoruz. Aylık 950 TL 'den Başlayan Fiyatlarla

Rekabeti orta ölçekli kobiler için hazırlanmış bu paket ile esnek bir çalışma planı hazırladık. Çalışma detaylarına baktığımızda kapsam alanı dar olmasına rağmen hizmet ve iş kalitesi birebir aynıdır. Bu nedenle zor bir iş kolu içinde değilseniz gönül rahatlığı ile SEOFLEX paketinin 1 aylık SEO modelini seçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

* işaretli alanlar gereklidir.

Taksim Görsel

İstanbul'un
MERKEZİNDEYİZ!

SEOCU.COM GENEL MERKEZ

CAFERAĞA MAHALLESİ, GENERAL ASIM GÜNDÜZ CADDESİ NO:58, DAİRE:5
KADIKÖY - İSTANBUL

TEL.: +90 (0) 216 450 5 450
FAX: +90 (0) 216 450 5 460
E-MAİL BİLGİ@SEOCU.COM
WEBSİTE WWW.SEOCU.COM

SEOCU.COM ŞUBE

CİHANGİR MAHALLESİ, SIRASELVİLER CADDESİ NO:27, DAİRE:13-17
TAKSİM - İSTANBUL

account_box
mail_outline
phone
next_week