Sıra Bulucu Görseli

Sıra Bulucu

Lütfen geçerli bir adres giriniz
Lütfen geçerli bir Kelime giriniz
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu Hatalı

Google Sıra Bulucu ile Sıralamanızı Ücretsiz Sorgulayın

Sıra bulucu aracımız ile limitsiz kelime sorgulaması yapabilir, Google sıralamanızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda benzer anahtar kelime önerilerimiz ile hedef anahtar kelimelerinizi genişletebilirsiniz. Masaüstü, mobil ve tablet gibi cihazlardaki Google sıralamanızı kontrol edebileceğiniz gibi lokasyon tercihinize göre de İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm iller için özel aramalar yapabilirsiniz.

Sitem Kaçıncı Sırada? Bu Neden Önemli?

Sitenizin hangi anahtar kelimelerde, kaçıncı sırada çıktığını takip etmeniz, SEO çalışmalarınızın verimliliği konusunda size ipucu vermektedir. Aracımız ile anahtar kelime takiplerinizi yaparak çalışmalarınızın gidişatını görebilir veya bir SEO çalışmasına karar verebilirsiniz. Bu nedenle Google sıralamanız önemlidir.

Kullanım Talimatları

 • Cihaz tercihi yaparak, Masaüstü, mobil veya tablet aramalarına göre özel sonuçları listeleyebilirsiniz.
 • Lokasyon seçimi yaparak, illere göre veya Türkiye geneli arama sonuçlarını görebilirsiniz.
 • Sıra bulucu aracımız ücretsiz ve limitsiz olarak hizmet vermektedir.
 • Bulunan sonuçlar %100 Google organik arama sonuçlarıdır.
Sıra Bulucu

Bize En Çok Sorulan Sorular

 • Sıra Bulucu Aracı Nedir?

  Sıra bulucu aracı, Google arama sonuçları üzerinde web sitenizin kelimelerinde kaçıncı sırada yer aldığını gösteren, ücretsiz ve sınırsız sorgulama avantajı sunan bir SEO aracıdır. Sitenizin Google’da hangi anahtar kelimede kaçıncı sırada olduğunu öğrenmek için aracı hemen kullanabilirsiniz.

 • Sıra Bulucu Aracı Nasıl Kullanılır?

  Sıra bulucu aracı herkesin kullanabileceği düzeyde tasarlanmıştır. Öncelikle web site adresinizi ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir. Kaçıncı sırada olduğunu merak ettiğiniz anahtar kelimenizi anahtar kelime alanına yazarak, mobil veya masaüstü sonuçlar için sorgulama yapabilirsiniz. Lokasyon tercihi ile illere göre sorgulamanızı daraltabilirsiniz.

 • Sıra Bulucu Sonuçları Güvenilir Mi?

  Sıra bulucu aracı direkt sunucular aracılığıyla Google’da sorgulama yapmaktadır. Bu nedenle %100 doğru sonuçları almaktadır. Ancak Google kişiye ve lokasyona özel sonuçlar gösterebilmektedir. Bu nedenle kendi cihazlarınızda zaman zaman farklı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

 • Sıra Bulucu Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

  Sıra bulucu aracının çalışmadığını veya hatalı sonuçlar verdiğini düşünüyorsanız bu durumu bize iletişim sayfamız üzerinden hemen bildirebilirsiniz. Problemi en kısa sürede gidereceğimizden emin olabilirsiniz.