Hakkımızda Görseli

SEO Projeleri Geliştiriyor, Türkiye’nin En Önemli Markaları İle Çalışıyoruz. Projelerimizle Türkiye Çapında Her Ay 1.000.000 Ziyaretçiyi Ağırlıyoruz.

Bizi Seçmeniz İçin Bir Kaç

İşte Bizi Seçmeniz İçin Bir Kaç Neden!

BİRİNCİ SINIF MÜŞTERİ HİZMETİ ve TATMİNİ

( ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Belgesi'ne Sahibiz )

Müşterilerimize zaman ayırıyor, verimli toplantılar gerçekleştiriyoruz. Gerekli durumlarda, müşterilerimizin IT ekibine, yerimizde
bire bir ücretsiz eğitimler veriyoruz. Her projemize özel analizler ve çözümler üreterek, sonuç odaklı çalışmalar yapıyoruz.
Müşterilerimize online analiz ve rapor paneli sunarak, projelerini yakından takip etmelerini sağlıyoruz.
Müşteri hizmetleri olarak değil uzman ekibimiz ile iletişim kuruyor, doğru teknik bilgiyi anlık olarak sağlıyoruz.

DENEYİMLİYİZ

16 Yıllık teknoloji firması olarak, 100’lerce başarılı internet projesi içerisinde yer aldık.
12 yıldır SEO ajansı alanında faaliyetlerimize devam ederek, +700 projeye katkıda bulunduk.
Çok çalışıyor, iyi işler çıkarıyoruz. Sürekli gelişen ve değişen Google algoritması içerisinde, dev projelere hizmet veriyor ve başarılara ulaşıyoruz.
İstanbul’un merkezi noktasında Kadıköy’deyiz.
Dilerseniz kahve eşliğinde, ofisimizde bir toplantı alarak, sizlere çalıştığımız ve çalışmakta olduğumuz projelerden bahsedelim.

ÖZGÜNÜZ

Firmamızın deneyimleri ile buluşan projelerde, kulaktan dolma ya da deneme yanılma yöntemleri yerine, kanıtlanmış ve deneyimlenmiş
tekniklerimiz ile çalışmalar yapmaktayız. Google güncellemelerini takip ediyor, siteniz üzerinde özel analizler ile raporlamalar yapıyoruz.
Tüm deneyimlerimizi ve Google güncellemelerini, blog sayfamızda, ücretsiz olarak herkesle paylaşıyoruz.

PAZARLAMACI DEĞİLİZ

Pazarlama odaklı, içi boş sloganlar ile değil, istikrarlı ve kurumsal referanslar ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin referansları ile büyüyor, aldığımız sorumluluğu biliyoruz. Çalışmalarımızda siteniz ve arama motorları arasında bir köprü oluyor, size doğru adımlar atmanızda yön gösteriyoruz. Müşterilerimizi bilinçlendiriyor, onlarla iletişimi sürekli sağlıyoruz. İletişimi kuvvetli projelerin devamında, başarıyı birlikte elde ediyoruz.

SERTİFİKALIYIZ

Kalite standartlarımız, resmi belgelerle kanıtlanmış, köklü bir firmayız. ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Belgesi, ISO 9001 Kalite Belgesi ve Türk Patent Enstitüsü tarafından markası tescilli bir firmayız. İşimizi ve sorumluluğumuzu iyi derecede biliyor, Eğitimler veriyor, SEO sektörü içerisinde yer alan kirli bilgileri temizleyerek, Blog yazılarımız ile kullanıcıları bilinçlendiriyoruz.

WEB SİTENİZ BİZE EMANET

Web sitenizi, uzmanlarımızın görüşü ve ilgisi ile sürekli analiz ediyoruz. Firmamızın kalite standartları çerçevesinde, periyodik olarak sürekli kontrollerimizi yapıyor ve gerekli durumlarda toplantılar ile kısa vadeli yol haritaları belirliyoruz. Adım adım yol aldığımız projelerimizde, kalıcı sonuçlar ile başarımızı sabitliyoruz.


Bilgi ve deneyimimiz

% 100 Yükselme Başarısı Sunuyoruz

Bilgi ve deneyimimiz ile eğildiğimiz projelerimizde, trafik artışı ve %100 yükselme başarısı elde ediyoruz. Firma olarak, şans faktörüne inanmıyor, çok çalışmayı benimsiyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi; kulaktan dolma kirli bilgiler ile değil, bilimsel ve deneyimlenmiş teknikler ile çalışmalar yapıyoruz. İşimizi tarif etmek gerekirse, doğru analiz, anlaşılır raporlama, sürekli takip ve iyi bir iletişim. Bu maddelerimizi doğru zamanlama ile buluşturduğumuz zaman, başarı kaçınılmaz demektir. Ellerinde sihirli değnek varmış gibi sıralama garantileri veren, sahte SEO firmaları yerine, profesyonel bir çalışma ile tanışmak istiyorsanız, gelin birlikte yol haritamızı belirleyelim ve başarıya ulaşalım.

Şeffaflığa İnanıyoruz

Şeffaflığa İnanıyoruz

Güven problemi her sektörde olduğu kesin. Ancak, bizim sektörümüzde güven çok daha büyük önem taşıyor. Bunun en büyük nedeni, gelir kaynağınız olan web sitenizi bir kuruma emanet etmenizden geliyor. Bu durumu hoş görü ile karşılıyor ve firma olarak, müşterilerimizi her adımda bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda, müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz, online SEO panelimiz ile anlık takip imkanı veriyoruz. Çalışmalarımızı bir sır olarak değil, müşterilerimizin anlayabileceği eğitimler ile paylaşıyoruz. Kurulu sistemimiz üzerinden başlattığımız projelerimizi, gerçekleştirdiğimiz toplantılar ile kişiselleştirerek özel çalışmalar sağlıyoruz. SEOCU.COM ’da her şey açık ve net.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli Hizmet ve Uzman İletişimi Sağlıyoruz

Kaliteli hizmetin, uzman iletişimi ve takibi ile sağlandığının bilincindeyiz. Bizden aldığınız hizmet içerisinde, iletişim kurabileceğiniz proje yöneticiniz, süreç ve durum hakkında, sizi her daim bilgilendirmektedir. Firma içi eğitimlerimiz ile kadromuzu, her geçen gün güncel tutuyor, değişmeyen bir ekip istihdam ediyoruz.

Profesyoneller

İşi Profesyonellere Bırakın!

Her işi yaparım diyen firmalar yerine, işinde profesyonel olan firmayı bulun! SEOCU.COM olarak, işimiz sadece SEO. Profesyonel ekibimiz ve deneyimlerimiz ile tam kadro projenizde çalışmaya hazırız. Gururla söylemeliyiz ki %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Taksim Görsel

İstanbul'un
MERKEZİNDEYİZ!

SEOCU.COM GENEL MERKEZ

CAFERAĞA MAHALLESİ, GENERAL ASIM GÜNDÜZ CADDESİ NO:58, DAİRE:5
KADIKÖY - İSTANBUL

TEL.: +90 (0) 216 450 5 450
FAX: +90 (0) 216 450 5 460
E-MAİL BİLGİ@SEOCU.COM
WEBSİTE WWW.SEOCU.COM

SEOCU.COM ŞUBE

FULYA MAHALLESİ, BİLGE SOKAK NO:3/21,
ŞİŞLİ - İSTANBUL

account_box
mail_outline
phone
next_week