TEKLİF İSTEGönder

 

Seo Projeleri Geliştiriyor, Türkiyenin En Önemli Markaları İle Çalışıyoruz. Projelerimizle Türkiye Çapında Her Ay 1.000.000 Ziyaretçiyi Ağırlıyoruz.

İşte Bizi Seçmeniz İçin Bir Kaç Neden !

BİRİNCİ SINIF MÜŞTERİ HİZMETİ ve TATMİNİ

( ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Belgesi'ne Sahibiz )
Müşterilerimize zaman ayırıyoruz. Onlarla verimli toplantılar alıyor, gerekli durumlarda müşterilerimizin IT ekibine yerimizde
ücretsiz özel eğitimler veriyoruz. Müşterilerimizle her zaman çözümler üretip sonuca yönelik çalışmalar yapıyoruz.
işler iyi giderken olan diyaloğumuzu, hesapsız kötü giden durumda da aynı pozitif yaklaşımımızı koruyoruz.
Yani işimiz işi satana kadar değil hep varız. Şu da var ki içiniz rahat olsun herkesle çalışmıyoruz.

DENEYİMLİYİZ
Sayfalarımızı gezdikçe bizi daha da yakından tanıyacaksınız. İstanbul'un merkez noktasında Taksimdeyiz dilerseniz bir kahve
içelim. Bizi tanımanızı ve çalıştığımız ve üzerinde çalışmakta olduğumuz projelerden size bahsedelim. Ama deneyimimizden bir
kaç cümlede bahsedecek olursak 12 yıllık bir teknoloji ve 100 'lerce başarılı Seo projesi içinde bulunduk. Çok çalışıyor, iyi işler çıkartıyoruz.
2003 Haziran ayından beri Google algoritması içerisinde dev projeler deneyimine sahip bir firmayız.

ÖZGÜNÜZ
100'lerce web projesi üzerinde yapmış olduğumuz deneyimlerle Google güncellemeleri takip ediyor siteniz ile  tarifi olmayan özel
bir bağ kuruyoruz. Sektörünüzü, sitenizi, tanıdıkça başarılarımız gittikçe artıyor. Ayrıca organik olarak yeni yöntemler tespit ediyor uygulamalar yapıyoruz.
Dikkat : İnterneten toplama Seo makale ve yorumsal bilgiler firmamızın kapısından giremez :)

PAZARLAMACI DEĞİLİZ
Pazarlama odaklı, içi boş satış sloganları ile insanları kandırmıyoruz. İstikrarlı, temeli sağlam iyi işler çıkartıyor,
müşterilerimizin referansları ile büyüyoruz.Seo çalışmalarımız iyi bir proje + İyi bir yayıncı ( yani siz ) ve bizimle
beraber web siteniz yükseliş eğimine geçiyor. Müşterilerimizi bilinçlendiriyoruz, onlarla iletişim sürekli devam ediyor.
Bu ilişkiyi doğru bir düzeyde devam etirmemizle beraber sonuç = Başarı

SERTİFİKALIYIZ
Kalite standartlarımız resmi belgelerle kanıtlanmış, köklü bir firmayız. ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Belgesi,
ISO 9001 Kalite Belgesi ve Türk Patent Enstitüsü tarafından Markası Tescilli bir firmayız.İşimizi iyi derecede
biliyor bu konuda mütevazi olamıyoruz. Eğitimler veriyor Seo sektörü içerisinde olan kirli bilgileri temizleyerek kullanıcıyı bilinçlendiriyoruz.

WEB SİTENİZİ BİZE EMANET
Projeniz bizde hep canlı tutulur. Web siteniz köşe PC 'de bir elemanın boş zamanlarında ilgilendiği bir iş değil,
projenize ait bir yönetici ve alt yapısı sisteme bağlı olarak ekibimiz tarafından toplantılarımızla çalışmalar hep günceldir.


% 100 Yükselme Başarısı Sunuyoruz

Sonuç odaklı çalışıyoruz. Teknik cümle kalabalıklarımız yok. İnternet de olan kulaktan dolma var sayımlar ile değil Bilimsel yöntemlerle çalışıyoruz. Sizi anladıkça, sitenizi tanıdıkça işler daha da iyiye gidiyor. Güçlü bir teknik ekibimiz var. Unutmanın ki İnternette var olmanızın, sıralama sonuçlarının, rakiplerinizin şöyle yerlerde olmasının hepsinin bir nedeni var. Bir web siteniz var. Sitemiz ne kadar güçlü olursa sırlamalar da o kadar iyi yerlerde oluruz. Biz bu yolda tecrübeliyiz. kendimizi yeniliyor ve bilgi çerçevemizle sürekli güçleniyoruz. Çalışmalarımız % 100 yükselme garantisi ile sonuçlarına ulaşmış durumda. Lütfen web sitenizi elinde sihirli değnek varmış gibi sitenizi yükseltme vaatlerinde bulunan kişilere emanet etmeyin. Unutmayın ki başarılı işler profesyonellerle olur.

Şeffaflığa İnanıyoruz. Açık ve Net Çalışma

Güven problemi en çok karşılaştığımız konuların neredeyse başında geliyor. Bu yaklaşımı da hoşgörü ile karşılıyoruz. Müşterilerimize her şeyi takip edebileceği bir yönetim paneli veriyoruz. Proje başlarında sürekli direk iletişim kuruyor detaylar hakkında bilgilendiriyoruz. Verimliliğin artması amacı ve süreçler hakkında ara ara eğitim ofisimizde toplantı ve eğitimler alıyoruz.
Kendi tarafımızda gerekli tüm alt yapımız kurulu ve tüm hizmetimizi müşterilerimize gerek anlaşma öncesi, gerekse anlaşma sonrası detaylıca bilgilendiriyoruz. Yani yaptığımız işi sanki bir sihirbazın numarası gibi göstermiyoruz. Seocu.com 'da her şey açık ve Net ..

Kaliteli Hizmet Veriyoruz, Müşterilerimiz ile İletişim İçerisinde Kalıyoruz

Müşterileri her durumda bilgilendirme : Sözünü tutma  bu 2 konu üzerine Seocu.com inşaa edilmiştir. Bizim müşterilerimizle yaşadığımız süreç hem çalışmanın başarısında önemli rol oynuyor, hemde müşterilerimizin bizimle tekrar çalışması için önemli bir neden. Yani biz müşterimizi kaybetmiyoruz, müşterilerimizde iyi bir firmayı.

Profesyonellerle Çalışın.

Yıllar içerisinde tecrübe ettik ki, web işleri arkadaş, eş, dost, bende yapabilirim diyen kişilerle ile belli bir yere kadar ilerliyor. Aslında o bile olmuyor çoğu zaman. Ama gerçek başarı ise konu profesyonellerle çalışın. Türkiyede Seo üzerine profesyonel olan firma biziz. Bunu gururla söyleyebiliyoruz. 

 

İletişim Formu