TEKLİF İSTEGönder

Seo Çalışması

 

Seocu.com projesi için uzunca süren ve seneyi aşkın güçlü alt yapı için çalışmalarımız son evrelerine geldi. Google algoritmasında yaşanan yeni güncellemeler ile gelen sinyallerle çalışmalarımız gittikçe kalitesini üst sınırlara taşımaya başladı. 100'ü aşkın seo çalışmasını yaptığımız kurumsal müşterilerimizin projeleri % 90 üzerinde net başarıya ulaştı. Memnuniyetle ve gururla sizlere burada bunları yazabiliyoruz.

Seo Sihirbazın Numarası mı?

10 seneyi aşkın seo çalışması yapan aktif bir firmayız. Firma ortağım ve ben profesyonel olarak bu işi hizmet olarak vermeye başladığımızda şunu gördük ki, Seo hizmeti veriyorum adı altında ciddi anlamda kirletilmiş bir seo hizmeti sektörü var. Firmamıza seo çalışması için gelen site sahiplerinin büyük bir bölümü önceden Seo hizmeti almışlar, işi için yatırımlarını yapmışlar ama sonrası hüsran olmuş. Gerek zaman kaybı, gerek yatırdıkları paraların boşa gitmesi, bizce en kötüsü ise beraberinde sitelerinin bilinçsizce yapılan tehlikeli Seo çalışmalarından sitelerinin ciddi anlamda zarar görmüş olması . Google kesinlikle kandırmaya ve yanıltmaya yönelik yapılan işleri affetmiyor. Bir site sahibi, bir yatırımcı olarak sizde bunu bilmiyorsunuz. Daha sonrası sitenizde düzenleme ve temizleme yapsanız dahi artık bir kere listesine sizi almış oluyor.

Seocu Geldi Hanım :)

Her zaman diyoruz ya 3- 5 içi boş sloganla, sonucu ve varış noktaları olmayan satış tablolarıyla bu işi yapmıyoruz. Yapmış olduğumuz yatırım ve alt yapımız müşterilerimize sunuluyor. Müşteri iletişimi sanki Seo içinde bir hizmetmiş gibi satış tablolarımızda gösterip bir de Seo çalışması sanki bir sihirbazın numarası bir sırmış gibi lanse etmiyoruz. Bunlar maalesef şu zamana kadar karşılaştığımız temeli ve alt yapısı olmayan yanıltıcı pazarlama politikaları. Bizim çalışmalarımızda her şey açık ve net.

Peki İnternet Ortamında Neler Oluyor?

Google güncellemeleri ve beraberinde daha sağlıklı bir web ortamı için geliştirilen Google arama kriterleri çok daha verimli hale geldi. Şunu görüyoruz ki, gerçek olan, doğal olan ve uzman ellerden yapılan Seo çalışması ile siteler yerlerini buluyor ve kullanıcı artık daha güvenle ve zaman kaybetmeden aradığı adrese ulaşıyor. İşte budur ki nedeni daha temiz bir web ortamı için Google sürekli kendini geliştiren sürecinden hiç vaz geçmiyor. çok daha yeni haberlere göre Google arama sonuçlarını kullanıcısına en yakın olan noktalarla buluşturmayı hedefliyor. Google Adana'daki bir İnternet kullanıcısını güzel bir Adana kebabı yemek istediğinde , İstanbul'da süper kalite yapılmış bir kebapçının web sitesiyle buluşturmuyor. Arayıcıyı Adana da ki web sitesi olan kebapçı ile buluşturuyor. Aradığını bulan kullanıcı web ortamında çok daha kendini güvende hissediyor.

Güvenilir Bir Hizmet Alın

Kısaca neler yapıyoruz çalışmamız hakkında sizi bilgilendirelim . öncelikle müşterimizi konu hakkında bilgilendiriyoruz. Bu işin bir hayal ürünü olmadığını, doğru çalışma ve sonuç işi ilişkisi olduğunu sihirli değnekle değil stratejik, doğru tekniklerle zamana yayılarak yapılan ve her şeyin doğal olması gereken bir çalışma olduğunu anlatıyoruz. Her şeyi takip edeceğiniz profesyonel bir yönetim paneli veriyoruz. NotPad 'lerden gönderilen bir rapor komedisi yok anlayacağınız . çıkacağımız yol ile alakalı sitenizi neler bekliyor yapılacak çalışma da izlenecek strateji ne olmalı bunları belirliyoruz. Evet çok hızlı sonuçlar alıyoruz. çünkü iyi bir alt yapımız var. Dışarıdan hizmet almıyoruz. Tüm çalışmanın % 95 ' i kendi iç dinamiğimiz de kendi ekibimiz ile gerçekleşiyor. Böylelikle dışarıdan ne yapılacağı bilinmeyen ve zaman kayıpları yaşanmadan ilerleyen bir proje oluyor.

Kemerlerinizi >> Bağlayın

Firmamıza gelen web siteleri içerisinde 50 Dolar'a yapılmış sitelerde geliyor 20.000 Dolara yapılmış sitelerde geliyor ve her biri kendi sektöründe lider olmak ve ilk sıralara yerleşmek istiyorlar. Bizim izlediğimiz yol ise sitenin mevcut yapısının arama motorlarına uyumlu hale gelebilecek en yüksek performansa getirilmesini sağlayıp yarışa hazırlamak oluyor. Bu da öncelikle iyi bir Analiz çalışmasından geçiyor. çift kademeli analiz çalışması yapıyoruz. Böylelikle Seo çalışmasına start vermemizle bir çok koldan proje çalışmasına başlanmış oluyor. Burada anlatmak istedim şudur, sayfa sayfa bir analiz çalışması çıkartıp, sizden sitenizin düzenlemelerini yapılmasını beklerken günlerce sitenin uyumasını beklemiyoruz. Karşılıklı ve her iki koldan proje başlamış oluyor. Site daha ilk haftalarda tepkiler vermeye başlıyor ve başarıya koşar adımlarla ilerliyoruz.

İyi Bir çalışma İçin Ne Kadar Ödemek Lazım?

İyi bir çalışma için iyi paralar ödemek lazım. Evet bu hep böyledir. Ama kurduğumuz paket sistemi ile fiyatları en düşük seviyelere getirdik. Fiyatlarımız mübalağasız 3 – 4 katı daha pahalı olması gerekirken en düşük rakamlara çektik. Nedeni ise tüm yapılan işlemler kendi ekibimizce yapılmakta, sadece bu proje için kurduğumuz 100 ' ü aşkın web sitesi firmamızın 10 senelik yatırımları olduğu için fiyatları en uygun seviyelerde tuttuk. Buradan fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Sizi tatlı bir animasyon karşılayacaktır.

Ne Zaman Başlamalıyım

Siteniz eğer yeni kuruldu ise hiç zaman kaybetmeden hemen başlamalısınız. önceden yeni kurulan web sitelerinin Google sıralamalarında hiç şansı yokken son 1 sene içerisinde gelen 3 yeni Google güncellemesi ile artık yapı taşları yer değiştirerek yerine oturdu. örümcek ağı tutmuş çalışan siteler kaybolmaya, yeni kurulan ve web ortamına renk getiren siteler arama sonuçlarında yer bulmaya başladı. Siteniz eğer eski ve uzun süredir yayında ise, sitenize yazık etmişsiniz, belki seneler içerisinde size ulaşacak dev bir ziyaretçi kitlesini yanınızdan geçip gitmesine izin vererek onları kaybetmişsiniz.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

18/10/2015 12:23:11
bekir sivri

www.bekirsivri.com için yeni bir web tasarım ve seo çalışması yaptırmak istiyorum . bunuun maliyati ve sitemi nereye getirebiliceginiz hakkında bir çalışma yapıp bana dönebilirseniz sevinirim . anahtar kelimeler burun estetiği ile alakalı olacak

Yorumu Cevapla
13/09/2015 11:22:55
Kemal

www.kcrtesettur.com a sen çalısması yapmak ıstıyorum Tel:0531-961-50-72

Yorumu Cevapla