Çalışmalalarımız Görseli

SEO Çalışması

SEO çalışmasını tüm yönleri ile değerlendirdiğimizde, karşımıza iki çalışma şekli çıkıyor.

Bunlardan birincisi, alanında profesyonel ve kurumsal SEO ajansları tarafından yapılan, doğru analizler ile projenin takibini yaparak, doğru adımlar atılan çalışmadır. Bunun neticesinde %100 başarı elde ederek, anahtar kelimelerinizde kalıcı bir ilerleme alırsınız.

İkincisi ise, kulaktan dolma ve yeteri kadar tecrübeye sahip olmayan kişiler veya ajanslar tarafından yapılan, arama motorlarını kandırmaya yönelik çalışmadır. Bunun nelere mal olacağını, fayda beklerken ne gibi zararlara uğrayacağınızı veya doğru bir çalışma ile nasıl harikalar yaratılacağını aşağıdaki alt başlıklarımız ile anlatalım.

SEO Çalışması

SEO Ajansı Size Çalışmaları ve Analizleri Raporluyor Mu?

Ajans Rapor

Kurumsal SEO ajansları ve uzmanlar, düzenli ve periyodik olarak yapılan çalışmaları detaylı olarak raporlamakla yükümlüdür. Bunun yanında, ilerleme raporları ve anahtar kelime takiplerini sizinle paylaşarak, analizler neticesinde öngörüler ve tavsiyelerde bulunabilirler. Asla işini doğru yapan bir uzman ya da kurumsal ajans, size sıralama garantisi veremez! Uzmanınız size sadece öngörüde bulunarak, hedefinize ulaşabileceğiniz zamanı bilmenizde yardımcı olur. Günümüzde “SPAM” olarak nitelendirdiğimiz, arama motorlarını kandırmaya yönelik hileler yapan SEO firmalarının, müşterilerine garantiler verdiğini ve hatta şaşılacak şekilde, tarih ve konum garantisi verdiklerini görmekteyiz. Aynı şekilde bu firmaların müşterilerine, yapılan çalışmaları raporlayamadıkları da bir gerçek.

Garantili SEO Hizmeti Veren Firmalara Dikkat!

Spam Çalısma

Konum garantisi veren firma ya da kişilerin çoğunluğu, “Google” algoritmasını etkileyen yoğun "SPAM" linkler kullanarak, siteleri geçici süreliğine üst sıralara çıkarttığını ve kısa bir süre sonrasında, yapılan manipülasyonun “Google” botları tarafından anlaşılmasıyla, arama kelimelerinizde yok olacağınızı söyleyabiliriz. Şunu da söylemeliyiz ki hiçbir ajans ya da kişi, “Google” ortağı ya da çalışını değil. Ajansınız veya uzmanınız size garanti değil, doğru analiz ile öngörüde bulunabilir. Bu nedenle, size güzel hayaller kurduran, işler kötüye gittiğinde ortadan kaybolan firmalara karşı dikkatli olun!

Doğru Bir SEO’nun Sağladığı Avantajlar

Herkesin kolaylıkla ulaşabileceği, kalabalık bir caddede kim bir dükkan sahibi olmak istemez? Günümüzde kimse çarşı, pazar gezerek bir ürün ya da hizmet almak için zamanını harcamıyor. Günümüzün en değerli varlığının zaman olduğunu düşünürsek, potansiyel müşterilerinizin, alacakları hizmeti veya ürünü, dışarıda gezerek aramak istemeyecek olduğunu tahmin edebiliriz. %80’nin üzerindeki sektörün potansiyel müşterisi internette! Tamda bu noktada doğru bir SEO’nun önemi ortaya çıkıyor. İnternet sitenize müşterileriniz ulaşabiliyor mu? “Google” sıralamalarında siteniz, hizmetleriniz veya ürünleriniz aratıldığında üst sıralarda yer alabilmesi için alanında uzman, doğru analizler ve raporlar sunabilen bir ajans ile profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olabilir.

Biz Nasıl Bir Çalışma Yapıyoruz

SEOCU.COM olarak, her zaman doğal bir çalışmayı, doğru standartlar çerçevesinde, raporlayarak müşterilerimize sunuyoruz. Online SEO raporu panelimiz ile müşterilerimiz istedikleri gün ve saat, online olarak raporlarını takip ederek, mesai saatleri içerisinde uzman desteği alabiliyorlar. Projeniz için sağladığımız teknik raporlar ile sizi yalnız bırakmıyor, yazılım ekibimiz ile raporun gerçekleştirilme aşamalarında, gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Amacımız sadece rapor hazırlamak değil. Hazırlanan raporun, uygulanması aşamasında gerekli tüm desteği veriyoruz. 12 yıllık ajans deneyimimiz ile +700 internet projesine katkıda bulunduk. Boşa harcanan zamanın kıymetini iyi biliyoruz. Şimdi gelin, ofisimizde uzun bir toplantı ile projenizde nasıl bir çalışma yapacağımızı birlikte görüşelim.

SEO çalışması profesyonel SEOCU.COM ekibimiz ile yapılmakta, müşterilerimize güvenle, başarıya doğru dev bir hizmet veriyoruz.

Taksim Görsel

İstanbul'un
MERKEZİNDEYİZ!

SEOCU.COM GENEL MERKEZ

CAFERAĞA MAHALLESİ, GENERAL ASIM GÜNDÜZ CADDESİ NO:58, DAİRE:5
KADIKÖY - İSTANBUL

TEL.: +90 (0) 216 450 5 450
FAX: +90 (0) 216 450 5 460
E-MAİL BİLGİ@SEOCU.COM
WEBSİTE WWW.SEOCU.COM

SEOCU.COM ŞUBE

CİHANGİR MAHALLESİ, SIRASELVİLER CADDESİ NO:27, DAİRE:13-17
TAKSİM - İSTANBUL

account_box
mail_outline
phone
next_week