TEKLİF İSTEGönder

Uzmanına Sorun

 • Berat | Tarih: 01/12/2015 8:37:49

  Soru : Anahtar kelime de yükselemiyorum

  Yedek parça adında bir site üzerinde çalışma yapıyorum. 17 kelime ilk sayfaya yerleştirdim. Tek bir kelime kaldı çalışma yaptığım. Bir türlü sıralamada yeri değişmiyor. Tanıtım yazısı satın aldım. Money Robot Submitter programı ile link inşaası yapıyorum full sürümünde. VPS SEO Aracı satın aldım. Onun üzerinden. Ancak bir türlü sıralamada hareket ettiremedim. 22 -20 arası oynayıp duruyor ama bir dirhem öne çıkmıyor. Siteye bir çok ürün girişi yaptım 3-4 gündür de yapmaya devam ediyorum. Bazı backlink paketlerinden kaliteli sitelerden satın aldım. Başka yapmam gereken ne işlem kaldı anlayamıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

 • Süleyman Örnek | Tarih: 24/11/2015 11:31:32

  Soru : Seo çalışması firmamı nasıl etkiler ?

  Seo çalışması firmamı nasıl etkiler faydası nedir detaylı bilgi alabilirmiyim?

 • Alican Aysev | Tarih: 24/11/2015 11:29:32

  Soru : SEO nasıl çalışır?

  SEO nasıl çalışır? Bu konu hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz?

 • SEOCU | Tarih: 24/11/2015 8:59:59

  Soru : 301 mi yoksa noindex mi?

  Merhabalar, E-ticaret sitelerine ait indirim kodlarını yayınladığı bir sitemiz var. Sitemizin link yapısı şu şekildedir Mağaza detay sayfası :site.com/store/seocu-com burada siteye ait kupon kodlarını yayınlamaktayız. Bir de kupon kodlarını sosyal medyada paylaşmak için kullandığımız detay sayfası bulunmakta. Bu sayfanın da link yapısı aşağıdaki şekilde. Kupon detay sayfası: site.com/deal/1234 Buna göre şöyle bir problem yaşıyoruz. Bazı girdiğimiz kupon kodları 1-2 gün içerisinde veya 1 hafta sonra bitiyor. Çünkü e-ticaret siteleri ölçüm amaçlı belirli bir "expire" süresi tanımlıyorlar. Google'da X indirim kodu şeklinde arama yaptığında 1-2 günlük ancak bitmiş olan site.com/deal/1234 çıkıyor. Şuanda bu sayfayı eğer tarihi geçmişse site.com/store/seocu-com adresine 301 atarak yönlendiriyoruz. Ayrıca bu sayfada canonical meta tagı ile site.com/store/seocu-com adresini göstermekteyiz. Doğru mu yapıyoruz? Bunun yerine noIndex mi kullanmalıyız yoksa 301 ile yönlendirmeye devam edip

Sizde Soru Sorun


Uzmanına Sorun sayfasından seo hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve nasıl yapılır, Google ile ilgisi nedir, yöntemleri nelerdir öğrenebilirsiniz.